Новини

На Дунаї планують збудувати новий український пасажирський порт

На Дунаї планують збудувати новий український пасажирський порт

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

На Дунаї біля переправи Орлівка-Ісакча на українському березі може бути збудований пасажирський термінал для обслуговування круїзних суден.

Про це повідомив Юрій Дімчегло, один із ініціаторів створення переправи, в інтерв'ю ЦТС.

Інвестори планують побудувати поруч із поромною переправою Орлівка-Ісакча пасажирський та вантажний термінал. Будівництво планують розпочати після завершення воєнного стану.

"Ми бачимо перспективу у відродженні пасажирських перевезень на Дунаї. Це можуть бути перевезення лише на українській частині - з Рені до Вілкового через Орлівку, Ізмаїл та Кілію, або міжнародні пасажирські перевезення між Україною та Румунією.

З Орлівки дуже зручно добиратися до румунських міст на Дунаї, таких як Ісакча, Тулча, Галац та Бреїла”, - пояснив Дімчегло.


Підписатися на розсилку

Flex


Інвестиційно-правова компанія S&Yu
Ми пропонуємо послуги з інвестування в об’єкти нерухомості та інші інвестиційні активи.

Контакти

© 2026 Інвестиційно-правова компанія. All Rights Reserved. Powered by S&Yu