На Дунаї біля переправи Орлівка-Ісакча на українському березі може бути збудований пасажирський термінал для обслуговування круїзних суден.
Про це повідомив Юрій Дімчегло, один із ініціаторів створення переправи, в інтерв'ю ЦТС.
Інвестори планують побудувати поруч із поромною переправою Орлівка-Ісакча пасажирський та вантажний термінал. Будівництво планують розпочати після завершення воєнного стану.
"Ми бачимо перспективу у відродженні пасажирських перевезень на Дунаї. Це можуть бути перевезення лише на українській частині - з Рені до Вілкового через Орлівку, Ізмаїл та Кілію, або міжнародні пасажирські перевезення між Україною та Румунією.
З Орлівки дуже зручно добиратися до румунських міст на Дунаї, таких як Ісакча, Тулча, Галац та Бреїла”, - пояснив Дімчегло.


