Ще чотири агропідприємства, які займаються садівництвом, ягідництвом та виноградарством, отримали 14 млн грн державних дотацій. Про це повідомляє Мінагрополітики.
Згідно з умовами програми, тепер ці підприємці повинні найняти 22 постійних працівників і 758 сезонних працівників.
Загалом з початку 2023 року 55 господарствам надано понад 170 млн грн державної підтримки. Зокрема, 133 млн гривень отримали 48 агропідриємств на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства, ще 37 млн грн – 7 господарств на теплиці.
До відома: урядова грантова програма передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками «Своя справа», «Свій сад», «Своя теплиця», «Новий рівень». З початку дії програми вже виплачено понад 224 млн гривень 71 суб’єкту господарювання.


